|    |    |    |    |    |   | 
Güncel
 
  >> DUYURULAR
  >> ETKİNLİKLER
  >> HABERLER
  >> İHALE İLANLARI
  >> İMAR PLANI İLANLARI
  >> PARSELASYON PLANI İLANLARI
  >> ULUSAL BASINDA
 
 
Anasayfa - Güncel
.........................................................................................................................................................................
10.02.2010
 
TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU’NDAN MUHTEŞEM KONSER

Eskişehir Türk Sanat Müziği Korosu, Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla muhteşem bir konser programı gerçekleştirdi. Konser sonrası konuşma yapan Başkan Büyükerşen koronun faaliyetlerini bundan böyle Büyükşehir Belediyesi çatısı altında sürdüreceğini söyledi.

Eskişehir Türk Sanat Müziği Korosu’nun Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda, Şef Ata Sevin yönetiminde verdiği konsere, TRT Sanatçılarından Ali Şenozan ile Ruhi Güçlüer konuk solist olarak katıldılar.

Eskişehirlilerin yoğun ilgi gösterdiği konser sonrası konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen “Sanatsever Eskişehirliler’in Türk Musikisine gönül veren sanatçılarından oluşan Eskişehir Türk Sanat Müziği Korosu’nun, bundan sonra Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu adı altında faaliyet göstereceğini sizlere müjdeliyorum” dedi. Eskişehir’in tiyatroları ve senfoni orkestraları ile bir sanat kenti olduğunu vurgulayan Başkan Büyükerşen “gönülden sevdiğim Türk Sanat Musikisi’nin bu topluluk sayesinde Büyükşehir Belediyemiz ve sanatsever kent halkının destekleri ile daha da geliştirileceğini umuyorum. Türk Sanat Müziği Koromuzun sanatçılarını ve bu gece bizlerle olan TRT sanatçısı dostlarımızı kutluyorum” şeklinde konuştu.

 
Paylaş
 
Diğer Haberler
BÜYÜKŞEHİR BEŞTE BİR KAMPAYASI İLE İLÇELERDE ...
ESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETİYOR ...
SADRİ ALIŞIK ANADOLU TİYATRO OYUNCU ÖDÜLLERİNDEN İKİ ÖDÜL ...
ESÇOCUK EVİ’NDE SAĞLIK TARAMASI ...
BÜYÜKŞEHİR TÜM YOLLARI KARDAN ARINDIRIYOR ...
Tüm Haberler
 
 
  >Eskişehir Valiliği
  >Eskişehir Tepebaşı Belediyesi
  >Eskişehir Odunpazarı Belediyesi
  >TSK Mehmetçik Vakfı
  >Meteoroloji Radyosu
  >Eskişehir Polis Radyosu
  >Eskişehir Kültür Mirası Envanteri
 
  >E-Ödeme Sistemi
  >e-Dilekçe
  >Tramvay Saatleri
  >Otobüs Saatleri
  >Esbot Seferleri
 
  >Biyografi
  >Fotoğraflar
  >Ödüller
  >İletişim