|    |    |    |    |    |   | 
Güncel
 
  >> DUYURULAR
  >> ETKİNLİKLER
  >> HABERLER
  >> İHALE İLANLARI
  >> İMAR PLANI İLANLARI
  >> PARSELASYON PLANI İLANLARI
  >> ULUSAL BASINDA
 
 
Anasayfa - Güncel
.........................................................................................................................................................................
 

ULUSAL BASINDA

MİLLİYET GAZETESİ - 28.10.2011

Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, şehir için sürekli üretmeye devam ediyor. 400 bin metrekarelik parkın içine bir Masal Dünyası yerleştiren Büyükerşen, devasa bir bilim müzesi ve Anadolu'nun en uzun tüneline sahip olacak akvaryumu da gelecek yıl hizmete alıyor.

   
FANATİK GAZETESİ - 28.10.2011

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 'Avrupa Kenti' ünvanını kazandıracak kadar büyük ve önemli projeleri bir biri ardına yaşama geçiriyor.

   
HÜRRİYET GAZETESİ - 16.10.2011

Diyarbakır'dan Eskişehir'i ziyarete gelen bir grup öğrenci, hem şehircilik çalışmalarını görme fırsatı buldu, hem de eğitim şehri olan Eskişehir'i daha yakından tanıdı.

   
POSTA GAZETESİ - 16.10.2011

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nce yaşama geçirilen projeler sonrası Eskişehir bir taraftan Türkiye'deki diğer belediyeler için model şehir olurken, bir taraftan da iç turizmdeki yeni keşiflerden biri olmaya başladı.

   
HÜRRİYET GAZETESİ - 02.10.2011

Büyükşehir, Anadolu Üniversitesi ve Linz Belediyesi'nin "kardeş şehir" projesiyle ortaya çıkan eserler, Eskişehir'i dolaşacak.

   
POSTA GAZETESİ - 01.10.2011

2009 Yılı Avrupa Kültür Başkenti seçilen Avusturya'nın linz şehri ile Avusturyalılar'ın Anadolu'nun kültür ve sanat başkenti olarak nitelendirdikleri Eskişehir arasında, kardeş şehir ön protokolü imzaladı.

   
ESİAD YAŞAM - Ağustos 2011

Ege Sanayicileri ve İş Adamları Derneği
Eskişehir'i yepyeni bir şehir yapan Başkan Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, " Eskişehir, Eskişehirliler hariç kimsenin umurunda değildi! "

   
MESA ve YAŞAM DERGİSİ - Ocak/Şubat/Mart 2009 - Sayı 46

Bu şehir için sizin neyi planladığınız ve neyi uyguladığınız, eğer şehirlileri işin içine katamazsanız, o kadar da önemli değildir. Şehri şehirliler yapar. Ancak kendileri yapmışsa, şehirliler şehre sahip çıkar, onur korur ve geliştirir..

   
TERCÜMAN GAZETESİ

Eskişehir,''Beşeri Sermaye ve Yaşam Kalitesi'' kategorisinde Ankara ve İstanbul'dan sonra üçüncü sırada yer aldı..

   
TERCÜMAN GAZETESİ

Bozkırın ortasında bir üniversite şehri Eskişehir, ticaret yollarının kavşağında yer alan bir şehirdir ..

   
ZAMAN GAZETESİ

Birçok medeniyete evsahipliği yapan Eskişehir, her geçen gün gelişen sanayisi, düzenli yapılaşması, üniversiteleri ile Avrupa şehirlerini kıskandırıyor.

   
ZAMAN GAZETESİ

Yılmaz Büyükerşen'in, Bülent Ecevit'in ''Örnek bir üniversite yaptınız, bir de örnek bir şehir yapsanız.'' teklifini geri çevirmeyip Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını kabul etmesinin üzerinden on yıl geçti.

   
GÜNEŞ GAZETESİ

Dürüstlük, cesaret, vizyon ve halk desteği... İşte Eskişehir'i bir Anadolu kenti olmaktan çıkarıp Avrupai bir havaya kavuşturan formül...

   
www.milliyet.com.tr
   
www.hurriyet.com.tr
   
TERCÜMAN GAZETESİ

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen,''Mübarek Ramazan ayı vesilesiyle dinimizin eşsiz güzellikteki vasıflarını yeniden hatırlıyoruz. Televizyonlarda, gazetelerde, evlerde toplu iftarlarda yapılan sohbetlerle bilgilerimizi tazeliyor, inancımızı güçlendiriyoruz''

   
VATAN GAZETESİ
   
 
  >Eskişehir Valiliği
  >Eskişehir Tepebaşı Belediyesi
  >Eskişehir Odunpazarı Belediyesi
  >TSK Mehmetçik Vakfı
  >Meteoroloji Radyosu
  >Eskişehir Polis Radyosu
  >Eskişehir Kültür Mirası Envanteri
 
  >E-Ödeme Sistemi
  >e-Dilekçe
  >Tramvay Saatleri
  >Otobüs Saatleri
  >Esbot Seferleri
 
  >Biyografi
  >Fotoğraflar
  >Ödüller
  >İletişim